تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۹ تیر ۹۳.::. ساعت : ۶:۱۱ ب.ظ
کدخبر : 9975:: بازدید301:: بامدیریت:فرهاد نظری

اعزام فریدنجات پاشاکی عضوتیم نوجوانان قم به مسابقات قهرمانی آسیا

اعزام فریدنجات پاشاکی عضوتیم نوجوانان قم به مسابقات قهرمانی آسیا

بازیکن تیم نوجوانان قم به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می‌‌شود
قم – خبرگزاری مهر: رئیس هیئت فوتبال استان قم گفت: بازیکن تیم نوجوانان قم شهریورماه به مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا اعزام می‌شود.

کریم بهرامی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار است دیدارهای مرحله نهایی مسابقات سال 2014 قهرمانی فوتبال رده سنی نوجوانان آسیا از شهریور ماه آغاز شود.

وی ادامه داد: همانگونه که علاقمندان به فوتبال می‌دانند بعد از انجام دیدارهای مرحله مقدماتی در گروه‌‌های 8 گانه در سال 1392 صورت گرفت،‌ تمامی تیم‌های راه یافته به مرحله نهایی مشخص شده‌اند و بازی‌های خود را به مدت 3 هفته در کشور تایلند انجام می‌دهند.

رئیس هیئت فوتبال استان قم افزود: با توجه به قرعه کشی صورت گرفته در شهریور ماه سال جاری، گروه‌بندی دیدارهای مرحله مقدماتی این جام نیز انجام شده و تیم ملی فوتبال کشورمان نیز حریفان خود را شناخته و اکنون در اردوهای اصلی آماده‌سازی خود بر اساس این شناخت تمرین می‌کند.

وی یاد آور شد: با برنامه ریزی فدراسیون فوتبال، اردوی تیم ملی نوجوانان از بیست و ششم تیرماه به میبانی شهر بابلسر آغاز شده و تمرین ملی‌‌پوشان در حالی تا دوم مرداد ماه ادامه می‌یابد که بازیکنان در بین دعوت شده به این اردو امیرحسین رنگرز جدی از قم نیز حضور دارد.

بهرامی یاد آور شد: ملی پوشان تیم ملی فوتبال نوجواننا کشورمان پس از برگزاری اردوی آماده‌سازی در بابلسر استراحتی کوتاه داشته و سپس به تهران باز خواهند گشت و پس از تمرینات برای اردوی تدارکاتی ژاپن، تهران را به مقصد این کشور ترک می‌کنند.

وی در ادامه به اسامی 28 بازیکنان دعوت شده به اردوی بابلسر تیم ملی نوجوانان توسط مصطفی قنبرپور سرمربی تیم ملی نوجوانان اشاره کرد و عنوان داشت: فرید نجات پاشاکی، رضا دهقانی، امیرحسین صفوی، علی خدادای، محمد امین بهرامی و نیما مختاری‌دهبنه در این اردو حضور دارند.

رئیس هیئت فوتبال استان قم افزود: رضا منصوری، امیرحسین یحیی‌زاده، علیرضا آقابراری، حسام سلطان‌پور، محمدرضا خاکی، وحید افتاری، فتح‌الله درزی، مهرداد پورابوالقاسم، بهزاد دووانگه، محمد شمسی، باقر نیاری، محمد گروسی و علی‌اکبر احمدی نیز دیگر دعوت شده‌ها به این اردو هستند.

وی یاد آور شد: همچنین محمد سلطانی‌مهر، نیما داغستانی، مهدی عبدالله‌وند، رضا شکاری، امیرمهدی جان‌ملکی ، رضا کریمی، امیرحسین رنگرز جدی، فرزان دانا و بهروز جلالیان هم سایر نفرات حاضر در اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان محسوب می‌شوند که از پنجم تا بیست‌ونهم شهریور ماه به میزبانی تایلند در مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا حضور خواهند یافت.

منبع:خبرگزاری مهر

«مطالب مرتبط»

دیدگاه خود را به ما بگویید.