تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۱ مرداد ۹۳.::. ساعت : ۱۱:۳۸ ب.ظ
کدخبر : 9789:: بازدید303:: بامدیریت:فرهاد نظری

انحصاری نبودن کنسرسیوم مراکزواردکنندگان خودرو-مهندس محمد حیدری پاشاکی

اولتیماتوم ستاد انحصاری نبودن کنسرسیوم مراکزواردکنندگان خودرو-اولتیماتوم ستادسوخت به واردکنندگان خودرو

انحصاری نبودن کنسرسیوم “مراکز اسقاط و واردکنندگان خودرو

سرپرست معاونت نوسازی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با اشاره به این که کنسرسیوم مراکز اسقاط و واردکنندگان خودرو تنها مبادی جمع‌آوری خودروهای فرسوده نیست تاکید کرد: این کنسرسیوم انحصاری نیست.

به گزارش سرویس «شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مهندس محمد حیدری پاشاکی افزود: لازم به توجه است فرایند اسقاط فقط در مراکز اسقاط مجاز که تحت نظارت ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت فعالیت می‌کنند انجام خواهد گرفت.

وی با اشاره به مراجعه مستقیم واردکنندگان به مراکز اسقاط سراسر کشور گفت: این امکان وجود دارد تا واردکنندگان به 126 مرکز سراسر کشور مراجعه کنند و در صورتی که با قیمت و شرایط بهتری مواجه شدند همکاری کنند.

سرپرست معاونت نوسازی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور تاکید کرد: انحصاری برای این کنسرسیوم در نظر گرفته نشده است این کنسرسیوم بعنوان بخش خصوصی و در کنار تمامی مراکز اسقاط در این طرح همکاری دارند.

حیدری پاشاکی هدف از تشکیل این کنسرسیوم را آشنایی و دسترسی راحت تر واردکنندگان اعلام کرد و افزود: قیمت و کنترل بازار از مواردی است که این کنسرسیوم دنبال می‌کند که به صورت عادلانه و متعارف انجام شود.

سرپرست معاونت نوسازی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور پیش‌بینی کرد که کنسرسیوم‌های دیگری از تشکل‌های واردکنندگان و مراکز اسقاط به این جمع اضافه خواهند شد.

حیدری با اشاره به پایان مهلت یک ماهه به واردکنندگان خودرو گفت: از 26 تیرماه کلیه واردکنندگان موظف شده‌اند با توجه به میزان سوخت مصرفی خودروهای وارداتی، خودرو فرسوده اسقاط کنند.

یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳

منبع:ایسنا

«مطالب مرتبط»

۳ دیدگاه

 1. منصورقناعى گفت:

  صدیقه منصورقناعی فرزند جمشید _ مهندس برق
  صاحبه منصورقناعی فرزند جمشید _ کارشناس زیست شناسی

 2. منصورقناعى گفت:

  مصطفی منصورقناعی فرزند حمید – دانشجوی دکترای حسابداری دانشگاه تهران

 3. کریمی گفت:

  بسمه تعالی
  نتیجه بازی دوستانه سپیدرود رشت – منتخب پاشاکی
  سه بر صفر به نفع سپیدرود رشت به پایان رسید .
  نیمه اول دوتیم بازی پایاپای به نمایش گذاشتند که برتری نسبی تیم سپیدرود با درخشش دروازه بان جوان پاشاکی محبوبی فرزند محمد محبوبی دروازه بان دهه شصت منتخب پاشاکی که در تیم های پایه داماش (جوانان و امید) سابقه بازی دارد بدون گل پایان یافت . که با تعویض وی درنیمه دوم متاسفانه روی ضعف دروازه بان ذخیره پاشاکی ( آذین ) دو گل در ضربات ایستگاهی دریافت گردید .گل سوم پاشاکی را آرش صدیقی در یک مصاف تک به تک دریافت نمودند.از این بازی استقبال خوبی بعمل آمد و نظم خوبی در محیط زمین ورزشی با تلاش شورا و دهیاری محل برقرار بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.