تاریخ انتشار :یکشنبه ۶ بهمن ۹۲.::. ساعت : ۳:۳۵ ب.ظ
کدخبر : 8705:: بازدید500:: بامدیریت:فرهاد نظری

پیروزی تیم سرخپوشان رشت باگل وحدانی پاشاکی

پیروزی تیم سرخپوشان رشت باگل وحدانی پاشاکی

نوجوانان تیم فوتبال آینده سازان سیاهکل سومین بازی خود در این فصل لیگ دسته اول نوجوانان گیلان را ۳ بر ۲ به سرخپوشان رشت واگذار کردند.
به گزارش خبرنگار درسیاهکل ، عصر روز گذشته ( شنبه ) تیم فوتبال نوجوانان آینده سازان سیاهکل از سری مسابقات لیگ دسته اول نوجوانان گیلان در زمین ورزشی تختی شهرستان سیاهکل به مصاف تیم سرخپوشان رشت رفت.

قضاوت این دیدار را داوران آستانه اشرفیه برعهده داشتند.

نوجوانان آینده سازان در دقایق اولیه بر بازی برتری داشتند، اما در کمال تعجب در یک ضد حمله، دفاع این تیم منجر به خطای هند شد و یک پنالتی به تیم حریف تقدیم کرد و وحدانی بازیکن تیم سرخپوشان توانست توپ را با تور دروازه همیاری آشنا کند.

در نیمه دوم، تیم آینده سازان با تغییر روش بازی توانست در دقایق ۶۵ و ۷۸ دو گل به ثمر رساند و بازی را ۲ بر یک کند.

در دقایق پایانی مدافع آینده سازان از روی بی تجربگی پنالتی دیگری به سرخپوشان هدیه داد که وحدانی گل دوم خود را به ثمر رساند.

در لحظات پایانی بازی، محمدرضا افلاکی بازیکن تیم آینده سازان که افت شدیدی نسبت به سال گذشته داشته و دیگر حتی گوشه هایی از آمادگی سال قبل خود را به نمایش نمی گذارد، با کارت قرمز داور مواجه شد و پس از آن سرخپوشان با یک بازیکن بیشتر بر بازی چیره شدند.

در نهایت تیم سرخپوشان توانست با یک ضربه ایستگاهی زیبا توسط وحدانی پاشاکی ستاره این میدان که اهل روستای پاشاکی است، این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ به سود خود به پایان برساند.

منبع:http://www.darsiahkal.ir

«مطالب مرتبط»

دیدگاه خود را به ما بگویید.