تاریخ انتشار :شنبه ۲۶ شهریور ۹۰.::. ساعت : ۴:۳۳ ق.ظ
کدخبر : 727:: بازدید1,396:: بامدیریت:فرهاد نظری

روستای شیخعلی بست سنگر

تمرینات سر سخت دروازه بانان با مربی کار کشته خود حمید سجادی

معرفی روستای شیخعلی بست سنگر این روستا در ۲۰ کیلومتری شهر سنگر واقع شده و به دو قسمت بالا شیخعلی بست و پایین شیخعلی بست می باشد ، شغل مردم این روستا کشاورزی و دامداری بوده و عده ای نیز در فصل بهار و تابستان به ماهیگیری مشغول می شوند . این روستا از شمال به نصرا…آباد و از جنوب به بازقلعه دژ و از شرق به پاشاکی پایین و از غرب به رودخانه سفیدرود متصل می باشد .یکی از آرزوهای های مردم روستا احداث پل ارتباطی روی رودخانه سفیدرود می باشد،چون با احداث پل مذکور مردم به راحتی به شهر سنگر و شهرستان رشت دسترسی پیدا خواهندکرد که هنور تحقق پیدا نکرده است . با توجه به اینکه روستای فوق در حاشیه رودخانه سفیدرود قرار دارد ، با سرمایه گذاری می توان جاذ به های توریستی را نیز برای بازدید مردم فراهم نمود .

تیم فوتبال شیخ علی بست بالا به مربیگری آقای اسماعیل دادرس

تیم فوتبال شیخ علی بست بالا به مربیگری آقای اسماعیل دادرس

تیم فوتبال سپیدرود شیخعلی بست یکی از تیم های معروف محلات در دهه ۶۰و ۷۰ بوده که عناوین بسیاری را با بازیکنان معروف نظیر حمید سجادی مربی دروازه بانهای فعلی داماش گیلان ، حسین رجبی ، سیروس اصغری ، عبدی پور و احمد رستمی و…تصاحب کرده است. یاد آن دوران طلایی سپیدرود بخیر.
ارسالی از:یوسف عبدی پور

«مطالب مرتبط»

۱۰ دیدگاه

 1. با عرض ادب واحترام بنده به نوبه خودم تشکرکامل رادارم.باتشکر سارافرج بستی

 2. باعرض ادب واحترام بنده هم به نوبه خودم از گردانندگان این وبلاگ کمال تشکر رادارم.باتشکر بهروزفرج بستی

  • باعرض ادب واحترام اینجانب پرویز فرج بستی بچه شیخ علی بست که همیشه یاد وخاطر محل زیبا وباصفای ما که بنده کشتی گیله مردی رادر همین محل شروع کردم در ذهن بنده وهمه ما ماندگار است از دوستان وهم محلی های عزیز مان بابت این سایت کمال تشکررا دارم. ضمنا به جهت تشکیل تیم سپیدرود شیخ علی بست توسط حمید سجادی-سرهنگ پورنصیری وهمه دست اندرکاران دیگر کمال تشکر را دارم.
   باتشکر پرویز فرج بستی

 3. دکتر طالب پور نصیری گفت:

  در مورد مطلب درج در تاریخ ۱۸/۵/۹۴گردانندگان صحیح می باشد

 4. دکتر طالب پور نصیری گفت:

  سلام خدمت هم محلیهای قدیمی عزیزم از دیدن سایت خیلی خوشحال شدم خسته نباشید جناب اقای بهبودی و گردانندگان سایت روستای شیخعلی بست

 5. غلامعلی خوب بستی گفت:

  با عرض سلام وتشکر از مدیر سایت به خاطر سایت بسیار خوب شما خواستم از این طریق یادی از دو تن از شهدای روستای شیخعلی بست به نام های صفر علی ملکی ونادر ملکی بنمایم و روحشان شاد. با تشکر

 6. خوب بستی گفت:

  با فوت پدر بزرگ عزیزم دیگر روستای شیخ علی بست مثل گذشته زیبا نیست پدر بزرگ عزیزم مهربانیت همیشه در قلبم می ماند

 7. یوسف عبدی پور گفت:

  افتتاح مسجد جامع روستای شیخعلی بست توسط سردار حزنی . همزمان با آغاز دهه فجر ، مسجد جامع شیخعلی با حضور امام جمعه ، بخشدار سنگر و مدیرکل استاندار گیلان و سردار حزنی در تاریخ ۲۱ بهمن روز پنچ شنبه افتتاح گردید . در این مراسم از کمکهای سردار حزنی تقدیر و تشکر بعمل آمد .

دیدگاه خود را به ما بگویید.