تاریخ انتشار :جمعه ۲۵ شهریور ۹۰.::. ساعت : ۴:۵۹ ب.ظ
کدخبر : 713:: بازدید1,371:: بامدیریت:فرهاد نظری

روستای شیوا سیاهکل

گلزار شهدای روستای شیوا

گلزار شهدای روستای شیوا که دارای ۵ شهید می باشد

قعه آقا سید حسن در روستای شیوا

بقعه آقا سید حسن در روستای شیوا

زیارت نامه آستان مقدس امامزاده سیدحسین (علیه السلام) ـ شیوا

السَّلامُ عَلَیکَ اَیُّهَا السَّیِّدُ الزَّکِیُّ، اَلطّاهِرُ الوَلِیُّ، وَالدّاعِی الحَفِیُّ؛ اَشهَدُ اَنَّکَ قُلتَ حَقّاً، حَقّاً، وَنَطَقتَ حَقّاً وَصِدقاً، وَدَعوتَ اِلی مَولایَ وَمَولاکَ، عَلانِیَهً وَسِرًّا، فازَ مُتَّبِعُکَ، وَنَجا مُصَدِّقُکَ، وَخابَ وَخَسِرَ مُکَذِّبُکَ، وَالمُتَخَلِّفُ عَنکَ، اَشهَد لی بِهذهِ الشَّهادَهِ، لِاَکونَ مَنَ الفائِزینَ بِمَعرِفَتِکَ وَطاعَتِکَ، وَتَصدیقِکَ وَاتِّباعَکَ، وَالسَّلامُ عَلَیکَ یا سَیِّدی وَابنَ سَیِّدی. اَنتَ بابُ اللهِ المُؤتی مَنهُ، وَالمَأخوذُ عَنهُ، اَتَیتُکَ زائِراً، وَحاجاتی لَکَ مُستَودِعهً، وَها اَنَا ذا اَستَودِعُکَ دینی وَاَمانَتی، وَخَواتیمَ عَمَلی، وَجَوامِعَ اَمَلی اِلی مُنتَهی اَجَلی، وَالسَّلامُ عَلَیکَ وَ رَحمَهُ اللهِ وَبَرَکاتُه.
***
سلام بر تو ای آقای پاک و پاکیزه و سرور من و ای دعوت کننده (به حق) به مهربانی، گواهی دهم که تو حق گفتی و به حق و راستی سخن کردی و (مردم را) آشکارا و نهان بسوی مولای من و مولای خودت دعوت فرمودی رستگار شد پیرو تو و نجات یافت تصدیق کننده ات و نومید و زیانکار شد تکذیب کننده ات و آن کس که با تو مخالفت کرد گواه باش برای من این گواهی را تا من بوسیله معرفت و اطاعت تو و تصدیق و پیروی کردنت از زمره رستگاران باشم و سلام بر تو ای آقای من و ای فرزند آقای من توئی درگاه خدا که از آن درآیند و (معالم دین را) از آن بگیرند آمده ام به درگاهت برای زیارت و حاجتهای خود را به تو سپرده ام و من اکنون به تو می سپارم دینم و امانتم و سرانجام کارهایم و همه آرزوهایم را تا پایان عمرم و بر تو باد سلام و رحمت خدا و برکاتش.

روستای شیوا نزدیکی روستای پاشاکی قراردارد

منبع تصویراول:www.issar.ir

«مطالب مرتبط»

۵ دیدگاه

 1. ممنون از اطلاعات خوب و قشنگی که در اختیار ما قرار دادید

 2. سلام خسته نباشید
  دلمون واسه محلمون تنگ میشه میاییم اینجا که عکس ببینیم .
  لطفاً به روز تر کنید سایتو
  ازنام گذاری زیبای کوچه های روستا و آسفالت و گاز رسانی که به روستا شده هم از مسئولین تشکر می کنیم . لطفاً عکس قبل و بعد این اتفاقا رو بذارید . ممنون
  شاد و سربلند باشید .
  ۹۵۰۲۰۵
  ساکن قزوین

 3. نوروز حدادی شیوایی بندرعباس گفت:

  سلام آقای نظری
  وقت شما بخیر
  سایت خوبی دارید
  پیشنهادم این بود که مشکلاتی که مردم روستا(چه پاشاکی چه غیره) با اون دست وپنجه نرم میکنند رو هم تو سایتتون بیارین ضمن اینکه با شناختی که از شما دارم انتظار میره تمام واقعیتها (حتی تلخ)تو سایت گنجانده بشه.
  در آخر عرض کنم که عکسی از روستای زیبای شیوا تو عاشورا نبود.امیدوارم تجدید نظر بفرمایید.
  با تشکر از شما

  • محموددبيری گفت:

   دوست گرامی من
   جناب آقای نوروز حدادی شیوایی
   ضمن عرض سلام واحترام
   امیدوارم هرکجا که هستی سلامت وشاد باشی .

   ارادتمند
   محمود دبیری

 4. شیوایی گفت:

  چرا عکس شیوا وبلاشاده رانذاشتیدمچکر میشماگر درمورد قدمتشم توضیح بدید

دیدگاه خود را به ما بگویید.