تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۳ شهریور ۹۰.::. ساعت : ۱:۳۹ ب.ظ
کدخبر : 490:: بازدید596:: بامدیریت:فرهاد نظری

حادثه جنایی-عبدالله‌زاده پاشاكی

كودك ، قرباني ارتباط پنهاني شدبه گزارش «جام‌جم»، مرد قاچاقچي براي آن كه ارتباط پنهاني‌اش با مادر كودك برملا نشود، مرگ كودك 2.5 ساله را رقم زد. روند رسيدگي به اين پرونده هنگامي در دستور كار كارآگاهان جنايي آگاهي شهريار قرار گرفت كه عصر جمعه گذشته زني سراسيمه وارد پاسگاه زركان شد و راز جنايتي هولناك را فاش كرد.
ماموران پس از آرام كردن زن جوان، به تحقيق از او پرداختند. زن جوان در تشريح ماجرا به پليس گفت: مردي شرور پسر 2.5 ساله‌ام را كشت و زندگي‌ام را تباه كرد. ماجرا 4 روز پيش هنگامي اتفاق افتاد كه من و پسر 2 سال و نيمه‌ام در خيابان منتظر تاكسي بوديم كه يك خودروي سواري مقابلمان توقف كرد و سوار شديم.
ردپاي دو شرور
وي ادامه داد: پس از طي مسافتي، راننده تغيير مسير داد كه به وي اعتراض كردم. در همين موقع مردي كه كنار راننده نشسته بود، با چاقو مرا تهديد كرد و خواست آرام بگيرم. پسرم بشدت ترسيده بود و گريه مي‌كرد. او را آرام كردم و محكم در آغوشم گرفتم.
راننده به سرعت خود افزود و بعد از يك ساعت، مقابل يك دامداري متروكه در حومه شهر توقف كرد. زن شاكي تصريح كرد: آنها مرا كتك زدند با زور بچه‌ام را از من جدا كردند هر دو مرا مورد آزار و اذيت قرار دادند.
زن شاكي يادآور شد: پس از چند ساعت در حالي كه هيچ خبري از فرزندم نداشتم، قفل در اتاقك دامداري باز شد و آن دو مرد وارد شدند. از آنها سراغ فرزندم را گرفتم كه گفتند فرزند مرا كشته‌اند، زن جوان تصريح كرد: آنها دوباره مرا كتك زدند و بعد با خودرو از آن محل دور شدند و در خيابان مرا رها كرده، متواري شدند.
در پي اين شكايت، ماموران موضوع را به قاضي طاووسي، دادستان عمومي و انقلاب شهريار اطلاع دادند و در اين رابطه پرونده‌اي تشكيل شد.
به اين ترتيب، تيم تحقيق به سرپرستی سرهنگ عبدالله‌زاده پاشاكی، رئيس آگاهي شهريار به تحقيق از زن شاكي پرداختند و با اطلاعاتي كه از او به دست آوردند، به چهره‌نگاري رايانه‌اي از 2 مرد جوان پرداختند كه معلوم شد تصوير يكي از آنها به يك مرد قاچاقچي به نام مجتبي كه حوالي رزكان زندگي مي‌كند، مطابقت دارد.
دستگيري مرد قاچاقچی
با مشخص شدن اين موضوع، ماموران با هماهنگي قضايي با برجسته، بازپرس پرونده به محل زندگي متهم فراري اعزام شدند و مرد قاچاقچي را دستگير كردند.
پس از انتقال متهم به پليس جنايي آگاهي شهريار، وي در بازجويي راز يك جنايت تكان‌دهنده را فاش كرد.
مجتبي ـ عامل جنايت ـ در تشريح ماجرا به پليس گفت: چندي پيش در يكي از بوستان‌هاي شهر با شاكي كه همراه فرزندش به آنجا آمده بود، آشنا شدم. در پي اين آشنايي او مدعي شد از شوهرش جدا شده و همراه پسر خردسالش در يك خانه اجاره‌اي زندگي مي‌كند.
متهم ادامه داد: پس از آن با هم در تماس بوديم چند بار در هفته يكديگر را ملاقات مي‌كرديم و به اين ترتيب ارتباط پنهاني‌مان شكل گرفت. پسر خردسال زن مورد علاقه‌ام مانع ادامه ارتباطمان بود و به دنبال فرصتي بودم تا او را از مادرش جدا كنم.عامل جنايت يادآور شد: 4 روز پيش از شب حادثه همراه يكي از دوستانم در يكي از محله‌هاي شهر بوديم كه اين زن و كودكش را در خيابان ديديم.
متهم به قتل تصريح كرد: او را سوار خودرو كرده و به محل دامداري منتقل كرديم. دوستم پس از مصرف مواد مخدر، ما را ترك كرد و زن جوان و فرزندش نزد من ماندند.
فاش شدن ارتباط پنهاني متهم با زن شاكی
وي افزود: در آن چند روز من و زن جوان با هم ارتباط پنهاني داشتيم و او را مورد آزار و اذيت قرار نداد م. پسر 5‌/‌2 ساله شاكي مدام بي‌قراري مي‌كرد و مي‌خواست كنار مادرش باشد. از شنيدن گريه‌هاي بي‌امان او خسته شده بودم و مادرش هم توجهي به فرزندش نمي‌كرد و از من مي‌خواست او را آرام كنم.
عامل جنايت ادامه داد: آن شب پسركوچولو بشدت گريه مي‌كرد. بنابر اين پس از مصرف مواد مخدر (شيشه) او را بشدت كتك زدم. پسربچه گريه مي‌كرد و مي‌خواست رهايش كنم كه به گريه‌هايش توجهي نكردم و او را دوباره كتك زدم و مادرش نسبت به كار من بي‌تفاوت بود.
متهم يادآور شد:‌ آنقدر كودك را كتك زدم كه بي‌هوش شد و ديگر نفس نمي‌كشيد. من و مادر كودك ترسيده بوديم و نمي‌دانستيم با جسد كودك چه كنيم. بنابر اين پيكر كودك را لاي پتو پيچيده و شبانه به گورستان شهر بردم و با حفر گودالي دفن كردم. عامل جنايت اذعان كرد: پس از بازگشت به نزد شاكي، ماجرا را با او درميان گذاشتم كه خيلي ترسيد و از من خواست هرچه زودتر او را به خانه‌اش بازگردانم. من هم او را به خانه‌اش رساندم و ماجراي قتل كودك را تلفني به دوستم تعريف كردم، سپس متواري شدم. با ثبت اظهارات مرد متهم به قتل، زن شاكي احضار شد و در مواجهه حضوري با متهم قرار گرفت كه وي نيز به جرم خود اعتراف كرد.
اين زن در اظهاراتش به پليس گفت:
من براي فاش نشدن رابطه‌مان دروغ گفته‌ام. مجتبي، كودكم را كه تنها شاهد ارتباط‌هايمان بود، از سر راهش برداشت.
به دنبال اعتراف‌هاي تكان‌دهنده اين زن و مرد، كارآگاهان جنايي همراه برجسته بازپرس پرونده و عامل جنايت به گورستاني كه وي مدعي بود كودك را در آن محل دفن كرده است، اعزام شدند و در بازرسي از گورستان، جسد پسر 5‌/‌2 ساله را كشف و به پزشكي قانوني منتقل كردند. در بررسي اوليه از پيكر كودك معلوم شد وي پيش از مرگ مورد كودك‌آزاري قرار گرفته و آثار كبودي در تمام نقاط بدنش مشهود است.
با مشخص شدن اين موضوع، كارآگاهان با معماي پيچيده‌اي روبه‌رو شدند كه آيا پسركوچولو زنده به گور شده يا بعد از قتل دفن شده است. بنابر اين گزارش، مادر كودك كشته شده همراه عامل جنايت با قرار قانوني از سوي بازپرس برجسته رئيس شعبه اول دادسراي عمومي و انقلاب شهريار در بازداشت به سر مي‌برند.
منبع : جام جم آنلاین

«مطالب مرتبط»

دیدگاه خود را به ما بگویید.

*

code