تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۱ شهریور ۹۰.::. ساعت : ۸:۲۱ ق.ظ
کدخبر : 291:: بازدید448:: بامدیریت:فرهاد نظری

هنرمند نقاش-رویا پاشاکی

هنرمندنقاش

هنرمند نقاش-رویا پاشاکی

بیوگرافی : متولد ۱۳۶۰؛ فارغ التحصیل نقاشی از دانشگاه سوره . شرکت در سومین مسابقه عکس تنوع زیستی؛ کاگردانی نمایشنامه عروسکی اسلاید در یازدهمین جشنواره بین المللی عروسکی – دانشجویی؛ طراح صحنه چند فیلم کوتاه از جمله : آینه های روبرو به کارگردانی فرود عوض پور؛ اولین جشنواره تجسمی جوانان کشور (فابر کاستل) نیاوران ۱۳۸۵، برنده لوح تقدیر در جشنواره هنرهای تجسمی Faber Castell. (طبیعت، آن چه که در درون ماست. برای من نقاشی ابزاری ست تا درونم را ، آنچه که بعد از مدتها در من نشست کرده ، جمع کنم واز خود بیرون بریزم. زیبایی فراافکنی را دوست دارم، پر است از کشش و و تنش و آرامش، انتهای انتهایش. مجموعه کارهای به نمایش درآمده در بهمن ماه ۸۵ در نگارخانه ماه مهر کارهایی است از طبیعت بی جان ۱۳۸۴)

منبع http://www.mahe-mehr.com

موسسه هنری ماه مهر نمایشگاهی از آثار استعدادهای جوان هنر کشور با موضوع طبیعت بی‌جان برپا کرد.  گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، در این نمایشگاه ‪ ۱۸تابلو نقاشی ناتورالیستی (طبیعت گرایی) از سه هنرمند جوان کشور به معرض نمایش گذاشته شده است. رویا پاشاکی، مریم فرهنگ و طناز یارمحمدی هنرمندان جوان این نمایشگاه پیشتر در جشنواره هنرهای تجسمی جوان که توسط نمایندگی فابرکاستل در ایران برپا شده بود ، به جامعه هنری ایران معرفی شدند. جشنواره هنرهای تجسمی جوان با هزینه دوسال تبلیغات نمایندگی فابر کاستل در ایران به منظور شناسایی و معرفی استعدادهای هنری جوان در کشور تیرماه سال جاری برپا شد و با استقبال زیاد هنرمندان کشور روبرو شد. این جشنواره نخستین حرکت وسیع هنری در عرصه هنرهای تجسمی کشور بود که توسط بخش خصوصی اجرا شد. رویا پاشاکی، مریم فرهنگ و طناز یارمحمدی از هنرمندانی بودند که رتبه های برتر این جشنواره را به خود اختصاص دادند و به این ترتیب وارد عرصه حرفه‌ای هنر شدند.

«مطالب مرتبط»

۲ دیدگاه

  1. رضا دورودگر گفت:

    ازبروجردخیابان تختی کوچه بلوارپلاک13
    با توجه به علایق وتجربیات جنابعالی در زمینه نقاشی از طبیعت بی جان امیدست در جهت حمایت و نگهداری از این طبیعت ومحیط پیرامون آن برای حفظ وحراست آن وآلوده نکردنش آثاری برای دید عموم تهیه نمایید.

  2. سروش گفت:

    موفق باشی بانو من هم زمانی با ۵۰سال سن دانشجوی مدیریت فرهنگی سوره بودم ولی متاسفانه گرفتاری های زیاد مجبور شدم رها کنم یکی از دلایلش کلاس خودم بودم چون من آواز سنتی تدریس میکنم و خیلی در گیرم امیدوارم هرجا هستی موفق و پیروز باشی

دیدگاه خود را به ما بگویید.