تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ مرداد ۹۲.::. ساعت : ۷:۰۱ ق.ظ
کدخبر : 2106:: بازدید687:: بامدیریت:فرهاد نظری

آن نامه ها که از بهشت می آیند-محمدرضامحمدی پاشاکی

دنیای کودکی من رنگ وتصویربود- دنیای کودکی من رنگ وتصویر بود-آن نامه ها که از بهشت می آیند آن نامه ها که از بهشت می آیند-زندگینامه

آن نامه ها که از بهشت میایند نوشته محمد مهدی پاشاک زندگی نامه داستانی شهید محمود رضا ساعتیان فرمانده گردان امام علی (ع) از تیپ الغدیر یزدمی باشد.
قسمتی از کتاب :
پیش از انکه اقای کشاورز به مدرسه یاران امام بیاید چند نفر از بچه های کلاس سوم راهنمایی او را دیده بودند. پیراهن سفید پوشیده بود برعکس تمام روزهای که به مدرسه میامد. ریش بلندی داشت ان موقع کتانی هم پوشیده بود .
ابوذر گفت : به خدا عصا داشت.
حسین پرسید : میخواهی بگویی جانباز است ؟
دوستان اقای مدیر یا خانواده شهیدند یا جانبازند و بسیجی . یک نفر را میشناسم که خیلی پیر است. ماهی یک بار میاید پیش اقای مدیر.یک تسبح دارد که بالایش سه تا فشنگ بسته شده. وقتی رو به بالا می گیرد عین غنچه باز میشود. ان پیر مرد هم دوست اقای مدیر است. حالا چرا اقای کشاورز نمیتواند جانباز باشد ؟
علی گفت : ابوذر راست میگوید. من هم  او را با عصا دیده ام
حسین گفت : بپرسم ….

دانلود کتاب در ادامه مطلب …

منبع:ایران میت دات کام

«مطالب مرتبط»

۴ دیدگاه

  1. حمید نظری گفت:

    سلام بی زحمت تاریخ گفتگو که اشتباها 92 نوشته شده اصلاح کن 1376 . ممنون

  2. حمید نظری گفت:

    با سلام . گفتگوی آقای محمدی پاشاک با روزنامه ایران در مورخه 5و16و92/11/18 با نام دنیای کودکی من رنگ و بود و تصویر چاپ شده می توانید از سایت ایران نمایه که آرشیو روزنامه ایرانه جهت استفاده در سایت بهره ببرید . که انصافآ آقای محمدی در حوزه داستان نویسی و کودک و نوجوان زحمات زیادی کشیده اند خوب است که ازین طریق اطلاع رسانی شود ویک خسته نباشید خدمت ایشان که زحمات زیادی در این عرصه کشیده اند.

  3. حمید نظری گفت:

    با سلام آقای محمدی ی مصاحبه چند سال پیش اگه اشتباه نکنم با روزنامه ایران داشته بد نبود تهیه می کردید و در سایت می گذاشتید .

دیدگاه خود را به ما بگویید.