تاریخ انتشار :سه شنبه ۳ آبان ۹۰.::. ساعت : ۳:۴۳ ب.ظ
کدخبر : 1553:: بازدید644:: بامدیریت:فرهاد نظری

نشست انجمن دندانپزشکان-دکترصیادکریمی پاشاکی

نشست انجمن دندانپزشکان-دکترصیادکریمی پاشاکی

اولین نشست سراسری انجمن دندانپزشکان عمومی

استان گیلان، میزبان پنجمین جلسه شورای عالی مشاوان اجرایی انجمن

در تاریخ پنج شنبه ۱/۲/۹۰، ساعت ۳۰/۱۰ دقیقه صبح اولین نشست سراسری انجمن دندانپزشکان عمومی ایران به میزبانی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران – گیلان، در مرکز بهداش

سپس دکتر گلچین رئیس هیأت مدیره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران – گیلان ضمن خوش آمد و تشکر از حضور رؤسای انجمن‌های دندانپزشکان عمومی سراسر کشور به بیان مطالب زیر پرداختند :ت استان گیلان با همکاری آقای دکتر صیاد کریمی، ریاست محترم سلامت دهان و دندان دانشگاه علوم پزشکی و بهداشت درمان استان گیلان، تشکیل گردید.

ابتدا آقای دکتر شهنی‌زاده ریاست محترم هیأت مدیره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران به ایراد سخنرانی پرداخته و ضمن خوش‌آمد گویی به رؤسای انجمن‌های دندانپزشکان عمومی سراسر کشور و تقدیر از میزبانی استان گیلان، مطالبی چند در مورد لزوم نشست‌های سراسری جهت دست یافتن به ویژگی‌های فرهنگی و قومی جهت ارائه خدمات بهتر به همکاران دندانپزشک در مرحله نخست و چگونگی همکاری با مسئولین منطقه‌ای و همینطور بررسی شرایط و راهکارهای همکاری بین انجمن‌های دندانپزشکی در ایران بیان فرمودند.

۱: نزدیک به یک دهه همکاری تنگاتنگ دو انجمن دندانپزشکی؛ “انجمن دندانپزشکان عمومی ایران – گیلان” و “انجمن دندانپزشکی ایران- گیلان” را از موفقیت‌های استان برشمردند .

۲: با توجه به تجربه گیلان در همبستگی و همکاری شانه به شانه دو انجمن در گیلان، پتانسیل موجود در هیأت مدیره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران را ستودند و با توجه به پتانسیل بالای آقای دکتر شهنی‌زاده ریاست هیأت مدیره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران، همکاری دو انجمن بزرگ کشوری را دست یافتی دانستند.

۳: تدوین تجربه‌های ارزشمند دیگر استان‌ها از طرف انجمن مادر و ارسال آن به دیگر استان‌ها و بررسی برای یافتن راهکارهای کاربردی آن را خواستار شدند.

سپس جلسه به ریاست آقای دکتر شهنی زاده ادامه یافت و ایشان از رؤسای شعب انجمن‌های استانی خواستند در مواردی که با آن برخورد نموده‌اند، در خصوص مشکلات و راه حل‌های پیشنهادی برای رفع آن اظهار نظر نمایند.

رؤسای انجمن دندانپزشکان عمومی سراسری ایران از همکاری‌های تنگاتنگ و سازنده دو انجمن در استان گیلان که به‌خوبی قابل لمس و مشهود بود سخن به میان آوردند و همچنین خواستار وحدت دندانپزشکان کشور حول محور انجمن‌ها و ارائه راهکارهای سازنده جهت همکاری نزدیک سخن گفتند.

همچنین در ادامه از تجربه های خوب استانی صحبت به میان آمد . موضوع نهائی، “اساسنامه جدید انجمن دندانپزشکی ایران” بود که مورد تبادل نظر قرار گرفت .

سپس دکتر آخوندان یکی از اعضای هیأت مدیره انجمن ‌های دندانپزشکان عمومی ایران، روند ارائه مبحث، و سرفصل جلسات بحث و بررسی اساسنامه را تا به امروز برشمردند و نظرات انتقادی خود را اعلام نمودند.

 در پایان آقای دکتر شهنی زاده ضمن گزارش کاملی از تاریخچه انجمن دندانپزشکی کشور، به بیان نظرات خود درمورد اساسنامه پرداختند و نظرات مستدلی در مورد تدوین یک اساسنامه که بتواند تمام اقشار دندانپزشکی کشور را در بر گیرد اعلام نمودند. جلسه در ساعت ۳۰/۱۳ دقیقه بعد از ظهر پایان یافت .

هیئت مدیره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران – گیلان
منبع: http://www.igda.ir/

«مطالب مرتبط»

دیدگاه خود را به ما بگویید.