تاریخ انتشار :جمعه ۱۱ اردیبهشت ۹۴.::. ساعت : ۵:۴۴ ب.ظ
کدخبر : 13590:: بازدید205:: بامدیریت:فرهاد نظری

حجت‌الاسلام عبدالله‌زاده‌پاشاکی:دولت حقوق پایه معلمان را افزایش دهد

دولت حقوق پایه معلمان را افزایش دهد -عمامه گذاری طلاب حوزه علمیه شهریار-خطبه های نماز جمعه شهریار-مسئول حوزه بین المللی گیلان
امام جمعه لاهیجان با بیان اینکه معلمان نقش بسیار مهم و اثرگذاری در فرهنگ عمومی کشور و رشد و بالندگی آن برعهده دارند، گفت: دولت حقوق پایه معلمان را افزایش دهد.
حجت‌الاسلام احمد عبدالله‌زاده‌پاشاکی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با اشاره به طرح تعدادی از نمایندگان برای استمرار صلاحیت در دوره جدید مجلس و رد آن توسط شورای نگهبان، اظهار داشت: این طرح مغایر با قانون اساسی و وظایف نمایندگان بود.
وی با بیان اینکه مردم انتظار بیشتری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دارند، افزود: ملاک اصلی در تعیین صلاحیت‌ها وضیعت فعلی است و این از اصول انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) بوده است.
امام جمعه لاهیجان با تأکید بر اینکه نمایندگان بیش از پیش برای ارتقای رفاه عمومی مردم تلاش کنند، گفت: طرح مسائل این چنینی در شأن نمایندگی مجلس نیست و مورد ناراحتی مردم است.
عبدالله‌زاده پاشاکی با تبریک روز معلم، تصریح کرد: دولت باید حقوق پایه معلمان را افزایش دهد جرا که حقوق فعلی معلمان و فرهنگیان پایین است و آنان با مشکلات معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند.
وی با بیان اینکه حقوق معلمان در جامعه اسلامی باید هم سطح قضات باشد، اظهار داشت: معلمان نقش بسیار مهم و اثرگذاری در فرهنگ عمومی کشور و رشد و بالندگی آن برعهده دارند.
امام جمعه لاهیجان با تبریک روز جهانی کار و کارگر، افزود: توسعه پایدار کشور با تکیه بر اقتصاد درون‌ا و توان داخلی محقق می‌شود و در این راهبرد کارگران نقش محوری ایفا می‌کنند.
عبدالله‌زاده پاشاکی با محکومیت جنایات آل‌سعود در یمن، گفت: آل‌سعود به کشوری کودک‌کش در منطقه تبدیل شده و اختلافات داخلی در عربستان نتیجه وابستگی آنان به رژیم صهیونیستیع آمریکا و حمله به یمن است.
منبع: سایت خبرفارسی

«مطالب مرتبط»

دیدگاه خود را به ما بگویید.