تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۶ اسفند ۹۲.::. ساعت : ۲:۵۰ ب.ظ
کدخبر : 11233:: بازدید433:: بامدیریت:فرهاد نظری

تقدیراز اثر علی کریمی پاشاکی در هفته‌نامه گیلان

هیأت داوران جشنواره، اثر علی کریمی پاشاکی از رشت را در هفته‌نامه “گیلان بهتر” شایسته تقدیر دانستند.

در آیین اختتامیه جشنواره منطقه‌ای مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری فجر انقلاب اسلامی از نفرات برتر در بخش‌های مختلف به این شرح تجلیل شد:
الف) مطبوعات:
1- در بخش سرمقاله؛ حامد منصوری با اثر “انقلاب اسلامی؛ آسیب‌ها و تهدیدها” در هفته‌نامه “ابرچای” از شهر ابهر استان زنجان به مقام نخست دست یافت و محبوب روستا با اثری در هفته‌نامه “ندای کشاورز” و معصومه نیک‌کار با اثری در ماهنامه “گیلان” از شهر رشت، رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند.
2- در بخش مقاله؛ حامد نوروزی با اثر “محدوده آزادی‌های اجتماعی و سیاسی در ایران بعد از انقلاب از دیدگاه امام خمینی(ره)” در هفته‌نامه “گیل رخ” و صغری بهمنی با اثری در هفته‌نامه “4 دی” هر دو از شهر فومن به‌ترتیب رتبه‌های اول و دوم را کسب کردند و رتبه سوم این بخش به رضا حسن‌نژاد از شهر ابهر استان زنجان با اثری در هفته‌نامه “ابرچای” تعلق یافت. همچنین در این بخش، هیأت داوران جشنواره، اثر علی کریمی پاشاکی از رشت را در هفته‌نامه “گیلان بهتر” شایسته تقدیر دانست.
3- در بخش گزارش؛ هیأت داوران اثری را حائز رتبه اول ندانست و رتبه‌های بعدی به‌ترتیب به مهران محمدی از اردبیل با اثری در هفته‌نامه “اندیشه اردبیل” و صمد صالح طبری از شهر بابل استان مازندران با اثری در هفته‌نامه “بابل نامه” رسید.
4- در بخش یادداشت؛ مهران محمدی از اردبیل با اثر “تأثیر انقلاب اسلامی ایران در بیداری جهان اسلام” در هفته‌نامه “اردبیل نوین” اول شد و مریم رئوف و سیدمرتضی رضویان از رشت با آثاری در هفته‌نامه “رخداد گیلان” در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند. همچنین در این بخش، اثر سید جلال سیدمحمدی از تالش در هفته‌نامه “تیلار” شایسته تقدیر معرفی شد.
5- در بخش مصاحبه؛ اثری حائز رتبه نخست نشد و ام‌البنین (صفورا) شعبان‌زاده از رشت با اثری در هفته‌نامه “ندای کشاورز” دوم شد و رتبه سوم به‌صورت مشترک به بهرام قربان‌پور از رودبار در هفته‌نامه “شکوفه‌های زیتون” و ایران زارعی از تالش در هفته‌نامه “تیلار” تعلق یافت.

برداشتی ازسایت لاهیگ

«مطالب مرتبط»

نظرات بسته شده است.