تاریخ انتشار :دوشنبه ۳ آذر ۹۳.::. ساعت : ۶:۵۰ ب.ظ
کدخبر : 11215:: بازدید248:: بامدیریت:فرهاد نظری

در گیلان طرح سپاس اجرایی می‌شود

صفرعلی کریمی‌پاشاکی،معاون منابع انسانی استانداری گیلان صبح امروز در نشست ایثارگران گیلان اظهار کرد: دیدار با خانواده‌های شهدا در راستای تکریم و تجلیل از مقام شامخ سرمایه‌های معنوی نظام مقدس اسلامی است.

در گیلان طرح سپاس اجرایی می‌شود

وی با بیان اینکه طرح سپاس از برنامه‌های مستمر مسئولان اجرایی گیلان است، افزود: تجلیل و قدردانی از مقام شامخ شهدا و رسیدگی به مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر از تکالیف مسئولان است.

معاون استاندار گیلان با بیان اینکه شهدا با از خودگذشتگی خود زندگی آرامی را برای آحاد ملت ایران فراهم کردند، گفت: اجرای طرح سپاس در راستای تزریق امنیت و ایجاد سلامت است.

کریمی‌پاشاکی هدف از دیدار با خانواده‌های شاهد و ایثارگر را تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثارگران و تکریم از ایثار، صبر و بردباری این قشر عنوان و تصریح کرد:

وی خاطرنشان کرد: تکریم شهیدان و خانواده‌هایشان به آن است که این ملت هرگز در برابر سلطه‌گران متکبر سر خم نمی‌کنند و به وسوسه‌های دشمنان عظمت اسلام خدشه‌دار نمی‌شود.

معاون استاندار گیلان ، تکریم و احترام به خانواده شهدا را وظیفه همه مسئولان در تمامی رده ها دانست و تصریح کرد: خانواده شهدا وایثارگران قشری ارزشمند برای مردم، نظام وانقلاب اسلامی هستند که خدمت به آنان برای همه مسئولان افتخاری بزرگ و الهی است.

کریمی‌پاشاکی، اظهار کرد: طرح سپاس علاوه بر ایجاد حس امید در آن‌ها سبب دلگرمی و تقویت روحیه آنان نیز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که اقدامی مناسب و ارزشمند است.

منبع :خبرگزاری تسنیم

«مطالب مرتبط»

دیدگاه خود را به ما بگویید.